Lodní škola, kapitánské průkazy, kurzy VMP

Řidičák na loď kapitánské kurzy VMP s rozšířenou praktickou výukou. Kapitánské průkazy, vnitrozemská příbřežní plavba, vysílačky, motorové lodě, plachetnice, největší školící středisko v ČR

OVERVIEW

The domain lodniskola.cz currently has an average traffic ranking of zero (the lower the better). We have parsed twelve pages within the domain lodniskola.cz and found seventy-four websites linking to lodniskola.cz. There are one social media accounts possessed by lodniskola.cz.

LODNISKOLA.CZ TRAFFIC

The domain lodniskola.cz has seen a variation levels of traffic through the year.
Traffic for lodniskola.cz

Traffic ranking (by month) for lodniskola.cz

Traffic ranking by day of the week for lodniskola.cz

Rady a tipy na dovolenou, cestování i ubytování

Rady a tipy na cesty i dovolenou. Jak si pořídit kapitánský průkaz? Lodní škola je tu pro všechny nadšené začátečníky se zájmem o získání řidičáku na loď . A též pro všechny, kteří již mají za kormidlem něco za sebou, ale chtějí si svoji kvalifikaci zvýšit či si jen kapitánské dovednosti připomenout. Rady a tipy na cesty. Dovolená v ČR a SR. Jak by měl vypadat botník bikera? A tak je ne.

Obytné motorové lodě, hausbóty - Dovolená s lodí

Holandsko - celkový popis plavební oblasti. Francie - celkový popis plavební oblasti. Belgie - celkový popis plavební oblasti. Itálie - celkový popis plavební oblasti. Skotsko - celkový popis plavební oblasti. Holandsko - celkový popis plavební oblasti. Francie - celkový popis plavební oblasti. Belgie - celkový popis plavební oblasti. Itálie - celkový popis plavební oblasti.

Kapitánské kurzy - vnitrozemské i námořní

cz - adresář agentur pro teoretické a praktické školení. C - námořní do 10 mil. B - námořní do 200 mil. A - námořní bez omezení. Nejlepší příprava na všechny průkazy VMP. Spolu s 36 kurzy ročně a osmi školními loděmi. Chcete být vůdcem malých plavidel. V České republice a v příbřežní námořní plavbě? Je vaším cílem námořní průkaz.

SP Praha s.r.o. - provoz, pronájmy a prodej rekreačních lodí

Komplexní služby v oblasti pronájmů, provozu a prodeje rekreačních lodí. CK, charter, školení, servis, bazar. Unikátní lodní cestovní kancelář představuje ucelenou evropskou nabídku bezprůkazových obytných motorových lodí a hausbótů ve všech evropských plavebních oblastech. Nejširší nabídka na českém trhu - od tradičního Holandska či Francie po Portugalsko, Skotsko nebo Polsko - každý se může stát kapitánem. Nyní také v České republice.

Vltava s lodí - půjčovna motorových lodí, jachet a hausbótů na Vltavě a Labi

Poslední 2 volné termíny na prázdniny. S postupem prázdnin se vytíženost našich lodí blíží ke svému maximu. Pokud Vás zajímají poslední dva volné termíny lodí. V přístavu Praha Holešovice čtěte dál. Krásné počasí, ideální vodní stavy na kanalizovaných plavebních úsecích, nezbývá než popřát šťastnou plavbu a připomenout pár důležitých zásad.

WHAT DOES LODNISKOLA.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of lodniskola.cz Mobile Screenshot of lodniskola.cz Tablet Screenshot of lodniskola.cz

LODNISKOLA.CZ SERVER

We observed that a single page on lodniskola.cz took five hundred and three milliseconds to load. I could not discover a SSL certificate, so in conclusion we consider this site not secure.
81.95.96.153

We observed that this website is using the nginx server.

Lodní škola, kapitánské průkazy, kurzy VMP

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain lodniskola.cz states the following, "Kapitánské průkazy kurzy Vůdců malých plavidel VMP všech kategorií." I observed that the webpage also said " Lodní škola, kapitánské kurzy průkazy - nahrávám." They also stated " Zkušený tým kapitánů - instruktorů. Školní plavby na lodích s délkou 10 - 15 metrů, skripta v ceně kurzů. 8 - 12 hodin praxe na lodi. Hodinová komentovaná plavba s velkou výletní lodí v centru Prahy." The meta header had VMP as the first keyword. This keyword was followed by kapitánské průkazy, průkaz, and lodní řidičák which isn't as important as VMP. The other words the site used was kapitánský kurz. kapitánské kurzy is also included but might not be viewed by web crawlers.

ANALYZE OTHER DOMAINS

lodo.com-lodo Resources and Information.

This webpage was generated by the domain owner using Sedo Domain Parking. Reference to any specific service or trade mark is not controlled by Sedo nor does it constitute or imply its association, endorsement or recommendation.

Gastronomia. Urządzenia gastronomiczne. Sklep gastronomiczny - LODO

lodo.net Where websites are born, live and get along with other websites.

Need a website designed, built, developed and hosted? Let us help you. We are a local Colorado company specializing in the full range of web development and hosting. Our products also include offsite backups of your data, managed WordPress hosting and Tech Support. Ready to get started? .